Kariéra

Potrebujete zmenu? Chcete nadštandardný príjem a máte srdce obchodníka? Ak áno, ste pre náš tím ideálnym kandidátom na prácu realitného makléra/maklérky.

Náplň práce:

- Práca v systéme backOFFICE
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na sprostredkovanie predaja a prenájmu
- Aktívne vyhľadávanie klientov, záujemcov o nehnuteľnosti
- fotodokumentácia nehnuteľností
- inzercia na realitných portáloch
- absolvovanie obhliadok s klientmi
- časovo flexibilná práca
- Predaj nehnuteľností
- poradenstvo pre klienta a styk s úradmi (kataster, právna kancelária...)
- administratívne práce (dokumentácia obchodných prípadov)
- systematické vzdelávanie sa a profesný rozvoj

Ponúkame výhodné provízne podmienky už začínajúcim maklérom. Maximálna výška provízie pre Vás môže dosiahnuť až 70%.

Požiadavky na uchádzačov:

- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť a zodpovednosť v práci
- cieľavedomosť
- príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti a kreatívnosť
- seriózny a zodpovedný prístup ku klientom
- časová flexibilita
- práca na živnosť + dohoda
- vlastné motorové vozidlo
- prax v realitách vítaná

Výhody:

- individuálne školenia začínajúcich maklérov
- flexibilný pracovný čas (aj z domu)
- špičkový systém správy nehnuteľnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- provízie z hypoték
- bez pravidelných mesačných poplatkov

Ak spĺňate nami uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás zaujala, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na adresu: lionreal@lionreal.sk. Do e-mailu priložte Váš životopis.