Rodinný dom Miloslavov, časť Alžbetin Dvor

Rodinný dom Miloslavov, časť Alžbetin Dvor

299.000,- €
9.007.674,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Senec
Mesto: Miloslavov

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predajPonúkame na predaj 4 izbový murovaný rodinný dom s upravenou záhradou a garážou s podbráním v lokalite Miloslavov, časť Alžbetin Dvor.

Dom: - 18 ročnú stavba , súčasť dvojdomu, nepodpivničený dvojpodlažný RD, s prístavbou garáže a podbránia na parkovanie dvoch áut, strop je železobetónový, v podkroví je drevený trámový, sedlová strecha s betónovou škridlou, schody na poschodie s drevenými nástupnicami, plastové okná s izolačným dvojsklom, vnútorné žalúzie, sieťky proti hmyzu, drevené interiérové dvere, vchodové dvere sú plastové, vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom Buderus kombinovaným so zásobníkovým ohrievačom na TUV , v celom dome je podlahové kúrenie, krbová pec, úžitková plocha domu je 120 m2.

Pozemok: celková plocha pozemku 379 m2, zastavaná plocha domu 75 m2 + garáž 23 m2
Inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, v záhrade studňa – narážaná, automatické zavlažovanie, terasa, elektrická brána, oplotenie pozemku (časť pletivový, časť z tvárnic a drevených plotoviek).

Mesačné náklady: elektrina 37€, plyn 65€, voda 40€

Dispozícia: vstupné zádverie s halou a vstavaným šatníkom, kuchyňa spojená s obývacou izbou a výstupom na terasu, samostatné WC, kúpelňa so sprchovacím kútom, komora, schodisko na poschodie. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné spálne, z ktorých dve sú s prístupom na balkón, vstavaný šatník v dvoch spálňach, samostatný šatník, kúpelňa s WC a vaňou,

Lokalita: rodinný dom sa nachádza v slepej ulici v tichej časti obce s dobrou dostupnosťou. V obci je základná a materská škola, obecný úrad, lekáreň, lekár pre deti a dospelých, miestne potraviny, kostol, plaváreň, športový areál, zástavka autobusu a vlaková stanica. Medzi dedinami je obchodné centrum Billa s ďalšími obchodíkmi, v Miloslave je kultúrny dom, pošta, detské ihrisko. V okolí sú jazerá Košariská, dobrá dostupnosť na diaľničný obchvat R7,D4 či do Šamorína, Dunajskej Lužnej a Rovinky.


K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 5.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- bežný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Počet poschodí2
Počet izieb4
Zastavaná plocha75 m²
Rozloha pozemku379 m²
Úžitková plocha120 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Postavené zZmiešané

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: