4-izb. byt, Lotyšská, ul., Podunajské Biskupice, 7.p./7

4-izb. byt, Lotyšská, ul., Podunajské Biskupice, 7.p./7

195.000,- €
5.874.570,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Podunajské Biskupice
Mesto: Bratislava - Podunajské Biskupice
Ulica: Lotyšská

Vlastníctvo: osobné
Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt v Bratislave na ul. Lotyšska, Podunajské Biskupice.

Celková podlahová plocha je o výmere 78,08 m2 (pivničná kobka 1,51m2) + zasklená lodžia 3,97 m2. Pivničná kobka má odkladacie regály, možnosť odkladacieho priestoru aj na „balkóniku“ na medziposchodí. Byt je na 7/7 poschodí. Vstup do bytu je chránený mrežou, ktorá je spoločná iba so susedom oproti na chodbe, takže je zvýšená bezpečnosť.

Bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia – nová vinylová podlaha sa nachádza na wc, v kúpeľni a v kuchyni. V obývačke a malej detskej izbe boli vymenené parkety. Takmer kompletná rekonštrukcia elektroinštalácie. Nachádzajú sa tu dve funkčné klimatizačné jednotky.

Orientácia bytu je JJZ-JJ-JJV. Na JZ strane sa nachádza obývačka s kuchyňou, na JV strane sa nachádza spálňa a dve detské izby.

Byt sa nachádza v panelovom dome, ktorý je zateplený a sú renovované aj výťahy. V blízkej budúcnosti je plánovaná kompletná výmena výťahov za nové a opätovná rekonštrukcia vnútorných aj vonkajších priestorov. Vymenené stupačky, odpadové potrubie, plynové rozvody v dome (aj v jeho okolí). Kúrenie je ústredné.

Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou (MHD do 2 min). V okolí je LIDL, BILLA, drogéria, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, škola, škôlka, fitness (všetko do 5 min pešo). Neďaleko je Vrakunský lesík, výbeh pre psov, detské ihriská a rôzne športoviská (tenis, futbox, volejbal, hrádza). Parkovanie je bezproblémové, nakoľko bytový dom sa nachádza v slepej uličke, kde parkujú výhradne iba majitelia bytov.

Kúpou voľný a vhodný pre okamžité nasťahovanie. Možnosť financovania aj cez HÚ.

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie7
Počet poschodí7
Počet izieb4
Celková rozloha78.08 m²
Úžitková plocha78.08 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Pivnicaáno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: