4-izb. byt, Budatínska ul., Petržalka, 2 x lodžia, 8 p./8

4-izb. byt, Budatínska ul., Petržalka, 2 x lodžia, 8 p./8

245.000,- €
7.380.870,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Budatínska

Vlastníctvo: osobné
Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt na ul. Budatínska, Petržalka.

Úžitková plocha bytu je 83 m2 + 2 x lodžia (3,7 a 3,7 m2) + latková pivnica. Byt sa nachádza na 8. poschodí/8 v zateplenom bytovom dome s výťahom.

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, obývacej izby, 3 neprechodných izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a 2 x lodžia.

Byt prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou ukončenou v roku 2019 - vymenené elektrické rozvody, radiátory, dorobené nové zásuvky, nové rozvody internetu, nová kuchyňa, podlahy, klimatizácia (robená 2022).

Orientácia bytu je na dve svetové strany (východ, západ).

Bytový dom je 8 podlažný, zateplený, bezpečnostná brána na čip, zrekonštruované spoločné priestory, nová strecha, vlastná kotolňa, parkovanie pred panelákom.

Budatínska ulica sa nachádza vo veľmi obľúbenej lokalite mestskej časti Petržalka, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, vynikajúcu dostupnosť do centra, či už mestskou dopravou (autobusová zastávka 1 minúta pešo), alebo cyklotrasami. Výhodné je aj napojenie na mestský obchvat vo všetkých smeroch a budovanie električkovej trate bude dokončené v roku 2025.
V okolí je veľké množstvo zelene, parky, škôlky, školy, ihriská, jazero Draždiak na prechádzky, či letné kúpanie, nákupná galéria TESCO a v prípade núdze malé potraviny pred domom. V blízkosti sa nachádza aj poliklinika na Strečnianskej (pešo do 10 minút) a nemocnica na Antolskej.

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 4.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- bežný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie8
Počet poschodí8
Počet izieb4
Celková rozloha90.4 m²
Úžitková plocha83 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Lódžiaáno - 2
Pivnicaáno
Výťaháno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: