3-izb. byt, Krásnohorská ul., Petržalka, 12 p/12

3-izb. byt, Krásnohorská ul., Petržalka, 12 p/12

210.000,- €
6.326.460,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Krásnohorská

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkam na predaj slnečný 3-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej a obľúbenej lokalite pri jazere Draždiak na ul. Krásnohorská, oproti nemocnici Cyrila a Metoda.

Byt má celkovú výmeru 69 m2, z toho byt má 66 m2 a zasklená lodžia 3 m2. Nachádza sa na 12. poschodí z dvanástich, čo ocenia tí ľudia, ktorí preferujú ticho nad hlavou. Byt je orientovaný na dve svetové strany, východ a juh. K bytu patrí aj pivničná kobka.

POPIS BYTU:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa prechádza do haly a z nej do 3 samostatných nepriechodných izieb, samostatnej kuchyne s výstupom na zasklenú lodžiu, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte sú bezpečnostné dvere Sherlock, nové plastové okná, vymurované jadro, kuchynská linka, na chodbe, v kúpeľni, WC a v kuchyni sú nové rozvody elektriny. Byt má dostatok úložného priestoru - v hale je veľký rolldoor a v jednej z izieb veľká trojdielna skriňa. Predáva sa čiastočne zariadený.

BYTOVÝ DOM:
Zateplený, nová strecha, nová vstupná brána na čip, nové výťahy, nové poštové schránky, v spoločných priestoroch bytového domu nové podlahy. Na poschodí sa nachádzajú 4 byty, výborní susedia.
Vykurovanie v dome je vyregulované, na radiátoroch sú osadené termostatické hlavice, čo umožňuje reguláciu tepla a úsporu nákladov na vykurovanie. Mesačné náklady na 1 osobu sú 160 eur.

LOKALITA:
Najväčším benefitom tohto bytu je práve lokalita, pretože tu sa budete cítiť po celý rok ako na dovolenke. Zabezpečuje to blízkosť jazera Veľký Draždiak, Malý Draždiak, Chorvátskeho ramena, lužných lesov, Petržalskej cyklistickej hrádze, na ktorú sa môžete pripojiť priamo od Vášho domu a množstvo kaviarničiek, reštaurácii a bufetov v okolí.
Budete tu mať veľký priestor na voľnočasové aktivity, najmä kúpanie v jazere, prechádzky v lužných lesoch, tenisový areál, beachvolejbal, cyklistiku, letné aj zimné korčuľovanie, rybolov a iné športy, čo zabezpečuje množstvo ihrísk, telocviční, a posilňovní.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
V bezprostrednej blízkosti domu je MHD zástavka, oproti domu nemocnica Cyrila a Metoda - Antolská, BILLA, LIDL, TESCO, v okolí niekoľko materských škôl, základných škôl, stredných škôl, Vysoká Škola Paneurópska, kostol, veterinárni lekári, reštaurácie, pošta a iné služby.
Dobré dopravné napojenie do centra mesta po Dolnozemskej, alebo Panónskej do 10 minút. Vo výstavbe električková trať.

Byt je bez ťarchy, po dohode kúpou voľný.K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie12
Počet poschodí12
Počet izieb3
Celková rozloha66 m²
Úžitková plocha66 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Výťaháno
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: