2,5 izb. byt na ul. Mesačná, Ružinov, 5.p./6, lodžia

2,5 izb. byt na ul. Mesačná, Ružinov, 5.p./6, lodžia

245.000,- €
7.380.870,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Mesačná

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj 2,5 izb. byt na ul. Mesačná, Ružinov.

Byt má 64 m2 a veľkú lodžiu, 4,5 m2, plus na medziposchodí sa nachádza pivničná kobka 2 m2. Nachádza sa na 5.p./6 zatepleného panelového domu s výťahom.

V roku 2014 prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane elektriny. Má kvalitné liatinové radiátory, plastové okná so sieťkami, dva veľké vstavané rolldory: jeden v predsieni a druhý na celú jednu stenu v spálni.
Kuchyňa je plne zariadená: má umývačku riadu, rúru aj veľkú chladničku, ktorá v byte zostane. Úložné priestory vstavanej časti dopĺňa vysoká komoda a úzky stolík. Praktický je tiež držiak na nože a dve menšie dekoratívne poličky od drevára Franka, zakúpené na sashe.sk.
V predsieni je rolldpor so zrkadlom, ktorý ponúka veľký odkladací priestor na metly, vysávač, ale aj kabáty či topánky. Obuv, ktorú najviac využívate v sezóne, sa môže vetrať na drevenej skrinke na topánky, ktorú vytvoril Dodofish a v prípade, že bude mať nový majiteľ záujem, tiež môže zostať.
V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo so skrinkou, zrkadlo. Vedľa sprchy sa nachádza práčka, ktorá je skoro nová, má tri roky. Medzi kúpeľňovou časťou a toaletou sa nachádza múr so stúpačkami.
Výhľady z bytu sú zo všetkých miestností na zeleň. Z obývačky, ktorá má 22 m2, veľkú obývaciu stenu (novým majiteľom zostáva, rovnako ako jedálenský kút s perfektným osvetlením a krásnym dreveným stolom so štyrmi stoličkami, aj knižnice), je výhľad na zelený park. Z vkusne zariadenej spálne (15 m2) s červenými nočnými stolíkmi, manželskou posteľou s masívu (so štyrmi „šuflíkmi“, ako odkladací priestor na periny, obrusy...) a kvalitným matracom, je rovnako vidieť zeleň, stromy zakrývajú parkovisko pod oknami.

Pred budovou je veľké parkovisko, kde nikdy nemáte problém nájsť miesto. Hneď dolu je supermarket, reštaurácia, autobusové zastávky 39-ky a 61-ky. Na druhej strane cez krásny park s platanmi, lavičkami, ohradeným výbehom pre psy, reštauráciami, kaviarňami, zdravotným strediskom, pedikúrou, obchodmi, je zastávka električky č. 9 - Tomášikova.


K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie5
Počet poschodí6
Počet izieb3
Celková rozloha64 m²
Úžitková plocha64 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Výťaháno
Postavené zpanel

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: