2-izb. byt, Zálužická, Ružinov, balkón, 6 p/6

2-izb. byt, Zálužická, Ružinov, balkón, 6 p/6

189.000,- €
5.693.814,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Zálužická

Vlastníctvo: osobné
Druh: 2-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj zariadený, zrekonštruovaný, klimatizovaný a slnečný byt na ulici Zálužická, v mestskej časti Bratislava - Ružinov, časť Štrkovec.

Byt má výmeru 55 m2, nachádza na 6. poschodí v 6 podlažnom bytovom dome. Bytový dom je s výťahom, zateplený, prešiel rekonštrukciou rozvodov, elektriky a momentálne prechádza ďalšou rekonštrukciou - zatepľovanie soklov, výstavba obrubníkov a výmena bleskozvodov.
Byt prešiel pred 8 rokmi rozsiahlou rekonštrukciou - v stene medzi obývačkou a kuchyňou bol urobený výrez (so stavebným povolením), byt je kompletne klimatizovaný (SAMSUNG multisplit STANDARD WIND) a ma veľký balkón so strechou (urobené taktiež oficiálne cez stavebnú ohlášku). Byt je orientovaný iba na jednu svetovú stranu - na západ.

Byt má dve obytné izby a samostatnú kuchyňu. Kúpeľňa a WC sú tiež samostatné. Predsieň - samostatné vchody do kuchyne a obývačka. Druhá chodba spája záchod, spálňu a kúpeľňu.

Byt sa predáva plne zariadený vrátane nábytku, kuchynskej linky na mieru so zabudovanými spotrebičmi.

Náklady pre 2 osoby ,vrátane príspevku do fondu opráv, vody tepla, elektriky sú vo výške 197 Eur / mesiac. Správu domu zabezpečuje bytové družstvo Svornosť.

Byt je bez tiarch a je kúpou voľný

Bytovka sa nachádza v blízkosti jazera Štrkovec, Kuchajda, parku A. Hlinku a Ostredkov. Pred bytovkou sa nachádza veľké parkovisko.K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie6
Počet poschodí6
Počet izieb2
Celková rozloha55 m²
Úžitková plocha55 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Balkónáno
Pivnicaáno
Výťaháno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: