1-izb. byt, Dudvážska, Podunajské Biskupice

1-izb. byt, Dudvážska, Podunajské Biskupice

99.500,- €
2.997.537,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Podunajské Biskupice
Mesto: Bratislava - Podunajské Biskupice
Ulica: Dudvážska

Vlastníctvo: osobné
Druh: 1-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj 1-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v Podd.Biskupiciach, na Dudvážskej ul. (pri OD Hron) a vlakovej stanici, s rozlohou 35,33 m2 na 5.poschodí z 7 s výťahom. V byte sú plastové okná v najvyššej kvalite od firmy INCON (3 sklo), bezpečnostné dvere ADLO (taktiež najvyššia trieda), parkety, kuchyňa a kúpeľňa sú v slušnom stave, možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

V dome, kde sa byt nachádza, sú vymenené stupačky, je zateplený, nová strecha. K bytu patrí pivnica v suteréne domu, na každom poschodí sú 3 byty.

Orientácia bytu je na Východnú stranu (doobedné slniečko), kde je nerušený výhľad na polia, bezproblémové parkovanie, v blízkosti je zástavka MHD ako aj vlaku (Regio Jet priamo na hlavnú stanicu za pár minút).

Byt je aktuálne zariadený chladničkou, automatickou práčkou, manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, písacím stolíkom, jedálenským stolíkom, mikrovlnkou a šatníkovou skriňou na chodbe. V prípade záujmu, toto zariadenie môže v byte zostať.Byt je momentálne prenajatý a v prípade záujmu je možnosť pokračovania nájmu. Nájomník je v byte 2 roky.

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie5
Počet poschodí7
Počet izieb1
Celková rozloha35.33 m²
Úžitková plocha35.33 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Výťaháno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: