3-izb., Štefana Králika, DNV, lodžia, pôvodný stav

3-izb., Štefana Králika, DNV, lodžia, pôvodný stav

125.000,- €
3.765.750,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Devínska Nová Ves
Mesto: Bratislava - Devínska Nová Ves
Ulica: Štefana Králika

Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Štefana Králika, Devínska Nová ves.

Výmera 70 m2 vrátane lodžie a pivnice, nachádza sa na 1. p./8 panelového domu s výťahom. K dispozícii je i murovaná spoločná pivnica zdielaná s ostatnými susedmi.

Byt je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. V byte sú nové plastové okná a drevené parkety v jednej izbe.

Byt sa skladá z obývačky, kuchyne, 2 nepriechodných izieb (jedna ma lodžiu), kúpeľne a samostatného wc. Je orientovaný na sever – obývačka a kuchyňa a na západ – 2 izby.

Bytový dom sa nachádza v tichej oblasti neďaleko lesa (zo severnej časti je park), úplná občianska vybavenosť (sieť obchodov a služieb, zdravotné stredisko, pošta, školy/škôlky/detské ihriská, športové, kultúrne, zdravotnícke a spoločenské zariadenia, dobré dopravné spojenie s okolitými mestskými časťami, neďaleko Bory mall, Most Slobody do Rakúska)

Pri rýchlom jednaní možná zľava.K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie1
Počet poschodí8
Počet izieb3
Celková rozloha70 m²
Úžitková plocha70 m²
Stavpôvodný
Statusaktívne
Lódžiaáno
Výťaháno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: