3-izb., Jamnického, Karlová Ves

3-izb., Jamnického, Karlová Ves

190.000,- €
5.723.940,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Karlova Ves
Mesto: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Jamnického

Vlastníctvo: osobné
Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj slnečný 4 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii (nové omietky, rozvody vody, elektroinštalácie) na Jamnického ulici s krásnym výhľadom na Rakúsko.

Celková rozloha bytu je 66,25 m2. K bytu prislúcha zasklený balkón 3,5 m2 a pivnica. Byt sa nachádza na 1. poschodí zrekonštruovaného bytového domu.

Kuchyňa tvorí otvorený priestor zaujímavo prepojený s jedálenským kútom a s obývacou izbou. Byt bol navrhnutý architektom pre funkčné a moderné bývanie. Byt má 3 izby (spálne) a k tomu obývačku s kuchyňou a veľké množstvo na mieru vyrobeného úložného priestoru. V byte je moderná kuchyňa so všetkými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu. Okrem spálne so zariadením, vstavanou skriňou a úplne novou posteľou s matracmi, sú v byte ďalšie dve izby, ktoré je možné využiť ako detské izby, prípadne ako pracovňu a hosťovskú izbu. V byte je krásna nová kúpeľňa s vaňou a ďalšia menšia kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC má rovnako umývadlo.

Byt má dostatočné množstvo úložného priestoru, kompletné vybavenie vrátane spotrebičov a nové, moderné štýlové zariadenie.

Mesačné náklady sú 140,- €.

Bytový dom sa nachádza v kopci s krásnym výhľadom, s bezproblémovým parkovaním, základná škola a detské ihrisko sú rovno pred vchodom.


K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 3.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie1
Počet poschodí12
Počet izieb4
Celková rozloha70 m²
Úžitková plocha70 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Lódžia3.50 m²
Výťaháno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: