3-izb. byt, Račianska ul., Nové Mesto pri Račianskom mýte

3-izb. byt, Račianska ul., Nové Mesto pri Račianskom mýte

225.000,- €
6.778.350,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Nové Mesto
Mesto: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Račianska

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto.

Celková výmera bytu je cca 59 m2 + balkón cca 1,44 m2 a pivnica cca 3 m2 (kovové “latky”).

Byt sa nachádza na 5. poschodí z 11. Je orientovaný na severovýchod a severozápad. Pozostáva z 3 izieb, samostatnej kuchyne, samostatného WC a samostatnej kúpeľne.

Byt má bezpečnostné dvere, plastové okná, čiastočne zrekonštruovanú elektroinštaláciu a pred dvoma rokmi sme zrekonštruovali WC, kúpeľňu a kuchyňu (nová IKEA linka so vstavanou umývačkou, varnou doskou a rúrou na pečenie) a nainštalovali klimatizáciu. V obývačke a izbách sú pôvodné drevené parkety, v predsieni a kuchyni vzorované PVC. V chodbe, obývačke a izbách sú na jednej stene vstavané skrine. V terajšej spálni by sa výmenou plastových okien dal dosiahnuť pôvodný francúzsky balkón.

Bytový dom bol postavený v roku 1959 v rámci sídliska Februárka. Kvalitná stavba postavená ako prvý liaty betón v Československu s množstvom prídavných materiálov. Dodnes v ňom býva pán, ktorý sa podieľal na jeho výstavbe vo vedúcej funkcii. V roku 2019 boli v bytovom dome vymenené vodorovné aj zvislé vedenia vody, plynu a odpadu, zregulovaný vykurovací systém, komplet elektroinštalácia v spoločných priestoroch cez elektromery až po bytové rozvádzače (každý má privedený 3f kábel, ak by mal záujem o vačší odber), strešná krytina, odvetrávací systém, vstupné brány a výťahy. Bytový dom je taktiež zateplený, čo zabezpečuje nízke náklady - cca 130 eur pre 2 os. + 15 eur elektrina a 5 eur plyn.

Čo sa týka TV a internetu – do bytu je privedený kábel od UPC, no cez schodisko prechádza optika, cez ktorú je možné využiť služby Telekomu, Orangeu, Antiku, apod.
Račianske mýto je vyhľadávanou lokalitou na hranici Starého mesta s množstvom zelene – v tomto smere je neoceniteľný park Račianske mýto, čo je v podstate “výbeh pre deti”, ale aj pre seniorov, a pod. Je to prestupný uzol MHD, oplýva plnou občianskou vybavenosťou ako Tesco, reštaurácie, cukrárne, neďaleko 2 základné školy, asi 4-5 škôlok, banky, nonstop lekáreň (2 min.), 2 tržnice, Billa (Blumentál), 10 min. pešo OC Central, kostoly, kaderníctvo, kozmetika, masáže, atď, atď., v podstate všetko do 10 min. chôdze. Človek, ktorý býva v tejto lokalite zabudne, čo je to zápcha, keďže väčšinu času ide oproti nej. Zároveň okolie umožňuje ešte relatívne bezproblémové parkovanie. Prípadne sa dá prenajať parkovacie miesto od súkromných vlastníkov pozemkov.

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie5
Počet poschodí11
Počet izieb3
Celková rozloha59 m²
Úžitková plocha59 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Balkónáno
Výťaháno
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: