3-izb. byt prerobený na 4 izbový, Petržalka, 6/12

3-izb. byt prerobený na 4 izbový, Petržalka, 6/12

189.000,- €
5.693.814,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Lenardova

Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame na 3-izb. byt na ul. Lenardova, začiatok Petržalky.

Výmera bytu je 65 m2 a lodžia má 5 m2. K bytu patrí aj pivnica v suteréne bytového domu. Orientácia svetových strán je JV. Byt sa nachádza na 6/12 poschodí.

Byt je kompletne zrekonštruovaný a úplne ZARIADENÝ.
V rámci vybavenia sú samozrejmosťou bezpečnostné dvere, plastové okná, kuchynská linka, umývačka riadu, chladnička, jednoducho kompletne zariadenie kuchyne, práčka, manželská posteľ, gauč, stoly, stoličky a iné zariadenia (natiahnutý aj optický internet).
Parkety sú v celom byte okrem vstupnej chodby, kúpeľne, WC a kuchyne. V kuchyni je zároveň natiahnuté aj vyhrievanie podlahy.

Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby odkiaľ je vstup do kúpeľne a oddeleného WC. Ďalej prechádzate obývacou časťou a následne do 3 samostatne obytných a neprechodných miestností a samostatného šatníka. Kuchyňa je dostatočne veľká a variabilná aj na väčšie rodinné posedenia, či iné príležitosti a zároveň sa dá odtiaľ vyjsť na lodžiu.

Bytový dom prechádza rekonštrukciou druhej etapy. Prvou etapou prebehlo zateplenie, plastové okná, výmena zvončekov, kompletná výmena výťahov a poštových schránok ako aj vstupných dverí. Aktuálne sa dokončujú v spoločných priestoroch obklady a bezbariérový prístup.

V okolí kompletná občianska vybavenosť:
Autom: Petržalská vlaková stanica smer Viedeň, Aupark, napojenie na bratislavsky obchvat a most Apollo,hranice – Berg/rakusko, centrum starého mesta, 30 min Parndorf outlet, 60 min Vieden

Pešo: Zdravotnícke zariadenie obsahujúce väčšinu lekárskych zameraní (od detského lekára, zubára až po gynekologickú ambulanciu) + niekoľko lekárni, zastávka MHD (autobus 80 smer centrum Kollárovo nám a 88 smer most SNP), pešia zóna/cyklistický chodník – cukrárne, kaviarne, reštaurácie, sídliskové ihriská/pieskoviská/miesta pre deti, škôlky/Základné školy/Gymnázia, EIN park a Billa, Incheba expo aréna, kúpalisko Matadorka, Petržalská vlaková stanica smer Viedeň, petržalská hrádza/Magio pláž/Pečnianský lesík, Sad Janka Kráľa/Aupark
Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie6
Počet poschodí12
Počet izieb3
Celková rozloha65 m²
Úžitková plocha65 m²
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Postavené zpanel

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: