3-izb. byt, Jasovská, Petržalka, 9 p/12, lodžia

3-izb. byt, Jasovská, Petržalka, 9 p/12, lodžia

175.000,- €
5.272.050,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Jasovská

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkam na predaj 3 - izbový byt v blízkosti jazera Draždiak ul. Jasovská, Petržalka.

Výmera 69 m2, lodžia, nachádza sa na 9. poschodí (z 12), 2 x výťah, bezbariérový prístup do domu. K bytu prislúcha čistá a suchá pivničná kobka.

Dispozícia:
Byt má vstupnú chodbu so vstupom so vstupom do veľkej obytnej nepriechodnej izby /spálňa so vstavanou skriňou 4,5m/ a do priestrannej haly, z haly je priamy vstup do 2 obytných nepriechodných izieb /detská izba a obývačka so vstupom na lodžiu/, do samostatnej kuchyne, kúpeľne a WC. Vo WC je dorobené plnohodnotné umývadlo a vstavané skrinky ako úložný priestor. Kúpeľňa je prerobená so zamurovanou rohovou vaňou, so zástenou, s murovanými policami a veľkým zrkadlom.
V byte je kompletne prerobená elektroinštalácia s novým rozvádzačom. Byt je napojený na centrálne vykurovanie (radiátory) s termoregulačnými ventilmi a osadenými pomerovými meračmi spotreby tepla. V byte je inštalovaný dverový vrátnik. Okná a dvere na lodžiu sú plastové s izolačným dvojsklom.

Bytový dom:
Bytový dom má 12 poschodí, s dvomi novými výťahmi, na prízemí sa nachádza spoločný skladový priestor (kočíky, bicykle...) a pivničné kobky. V roku 2008 bola realizovaná komplexná obnova fasády a strechy bytového domu (zateplenie, nové plastové okná v spoločných priestoroch, vstupná brána, kamerový systém). V roku 2020 boli menené stúpačky a v roku 2021 výťahy.
V bytovom dome poskytuje služby internetu a káblovej TV spoločnosť UPC a Orange (optika).

V tesnej blízkosti kompletné občianske vybavenie: Lidl, Pošta, 2x Pizzeria, Papiernictvo, Škôlka, Škola, Kostol, Jazero Draždiak, bezproblémové parkovanie, Nemocnica, v blízkosti zástavky MHD, 5 min autom k napojeniu na diaľničný obchvat (AT, HU, CZ), ...


K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- €
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie9
Počet poschodí12
Počet izieb3
Celková rozloha72 m²
Úžitková plocha72 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Postavené zpanel
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: